Çiçek Siparişimi Nasıl İptal Edebilirim?

Henüz hazırlık aşamasına geçilmeyen çiçek siparişi isteğinizi sitemizdeki üye panelinize giriş yaparak, Sipariş İptali bölümünden veya iletişim sayfamızdaki bilgileri kullanarak isteğinizi iletebilirsiniz.

Sipariş Verdiğim Ürünü Nasıl İade Edebilirim?

Üye girişi yaptıktan sonra, üyelik panelinizde görebileceğiniz Sipariş İade bölümünden, iade isteğinizi oluşturabilirsiniz.

İade isteğinizi, ürünü teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içerisinde oluşturabilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürünleri, size ulaştırıldığı zaman gelen orjinal kutusu, ekstra aksesuar ve bileşenlerini de beraber olacak şekilde, fatura / irsaliye / irsaliyeli fatura ve benzeri mali evraklar ile beraber size belirteceğimiz kargo firmasıyla ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.. 

İade işleminizi sistem üzerinden tanımlamadan yapmanız halinde, iade için gönderdiğiniz ürünün kargo ücreti kesilerek iade işlemi yapılacaktır. 

Sipariş İptali - Ürün İadesi gibi durumlarda geri ödeme ne zaman bana ulaşır?

Kredi kartınız ve banka kartınız ile vermiş olduğunuz siparişleriniz için iptal ve iade işleminin onaylandığı gün Kredi kartınıza geri iade işlemi bankanıza iletilir.

Havale ve EFT ile yapılan ödemeleriniz için iadeleriniz, aynı şekilde(Havale ve EFT ile) 1-5 gün içerisinde geri yapılmatadır. Banka hesabınıza geri iade işlemi çin hesap bilginizi lietmeniz gerektiğini unutmayınız.

Lütfen, aklınıza takılan sorular ile ilgili bizimle iletişime geçin ve iletişim sayfasındaki bilgileri kullanarak bize ulaşın.