Çiçek siparişi verdiğiniz zaman, çiçeğiniz ile birlikte iletilmesini istediğiniz hediyenizin, alıcısına bizim tarafımızdan ulaştırılmasını istiyorsanız, Lütfen siparişinizde notunuzu belirtiniz. Eğer hediyeniz standart ve kolayca temin edilebilecek nitelikte ise, ücretini siparişinize eklyerek iletebilirsiniz. Çiçek siparişiniz ile birlikte iletilmesini istediğiniz özel bir şey var ise lütfen bie önceden iletiniz. Daha ayrıntılı bilgi almak için 0232 374 08 00 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

• Kredi kartınız ile online güvenli ödeme yapabilirsiniz, siparişiniz hemen işleme alınır.

• Banka havalesi ile ödeme yapabilirsiniz, havale hesabımıza geçtiği zaman siparişiniz işleme alınır.

Siparişlerim sayfasından takip edebileceğiniz Çiçek Siparişiniz, henüz hazırlık aşamasına alınmadı ise, sipariş iptali ve iade isteğinde bulunabilirsiniz. Sparişinizin iptal edilmesi için İletişim sayfamızdaki bilgileri kullanarak da bize ulaşabilirsiniz.
Evet.
Kredi kartı bilgileriniz bilgisayarınızdan / telefonunuzdan şifrelenerek bankanıza gönderiliyor ve bankadan gelen olumlu cevaba göre siparişinizi tamamlıyoruz. Kredi kartı bilgilerinize erişimimiz olmuyor. Kredi kartınızı güvenle kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.